Послуги логопеда охоплюють напрямки:- консультація та діагностика (постановка діагнозу, логопедична характеристика, підбір індивідуальної програми);
- корекція різних порушень звуковимови (дислалія, дизартрія, ринолалія);
- загальний недорозвиток мовлення (ЗНМ);
- ФФНМ;
- активізація фонематичного слуху;
- порушення читання і письма (дисграфія і дислексія);
- затримка мовленнєвого розвитку (ЗМР);
- заїкання;
- корекція темпу мови (тахілалія, браділалія);
- розвиток мовлення.
Логопед обстежить Вашу дитину, зробить детальний аналіз стану мовленнєвого розвитку. У разі необхідності, буде розроблена спеціальна програма та призначені індивідуальні заняття спрямовані на попередження або усунення мовних проблем.
Із врахуванням віку та індивідуальних особливостей розвитку дітей логопедом проводяться як групові, так і індивідуальні заняття.
Логопед
Дитячий масажист
Будь-яка мама піклується про свою дитину і знає, що масаж корисний для її здоров'я, а також є профілактикою багатьох захворювань. Якщо ви дбаєте про здоров"я своєї дитини, то обов'язково робіть масаж.
Адже він допоможе уберегти дитячі ніжки від плоскостопості. Але не тільки від цієї недуги врятує масаж. В перший рік життя масаж впливає на розвиток малюка, зміцнює його опорно-руховий апарат, поліпшує кровообіг і загальний тонус м'язів.
Психолог
У нас ви можете отримати консультацію психолога, який в своїй діяльності використовує різні методики, зокрема: арт-терапія, медитативні практики, казкотерапія та ін.
Особливості адаптації дітей
Проблема адаптації до умов дошкільного навчального закладу виникає у дитини будь – якого віку, коли вона вперше поступає до ясел або дитячого садка. Для такої дитини незвичне все: відсутність близьких, незнайомі дорослі, велика кількість дітей, новий розпорядок дня, нове приміщення, тощо. Змінені звичні умови життя вимагають від дитини перебудови раніше сформованого стереотипу поведінки. Як відомо, він формується з перших днів життя дитини в сім’ї і до 2 -3 років стає досить усталеним. Така різка зміна звичних форм життя викликає, насамперед, нервово-психічне напруження та не завжди проходить без ускладнень, а в деяких дітей супроводжується важкими емоційними переживаннями. У дітей в період адаптації можуть порушуватися сон, апетит, настрій, інколи підвищується температура тіла. У деяких може простежуватися тимчасова втрата мовлення, порушуватися раніше набуті позитивні навички.
Поради щодо легкої адаптації дітей до умов дитячого садочка
1. Спробуйте максимально підвести дитину до режиму дня в садочку. Привчайте дитину до того, що її будять в один і той же час.
2. У садочку дітки самі вміють взуватися та хоча б трохи одягатися. Відсутність соски.
3. Навчайте дитину що потрібно гратися разом з іншими дітками і не забудьте сказати, що іграшки в садочку спільні;
4. Давайте дитині на сніданок молочну страву. На обід готуйте і перше і друге;
5. Нехай ваша дитина вчиться їсти без сторонньої допомоги;
6. Обов’язково кладіть дитину в день спати;
7. Гуляйте з дитиною на вулиці по декілька годин, покажіть в які ігри можна грати в приміщенні, а в які на вулиці;
8. Нехай дитина звикне, що потрібно спершу повідомити, про те, що їй потрібно в туалет. Обов’язково відсутність памперсів;
9. Залишайте дитину під наглядом інших людей (батьків, подруг, сусідів) спочатку на годинку, а потім довше, щоб дитина зрозуміла, що мама не може завжди бути з нею.